Megoldott

Utcai gyomnövények

Tisztelt Járókelő.hu!

Bp. IV. kerületében (Újpesten) a Károlyi István utca és a Berzeviczy Gergely utca több szakaszát (főként a kettő kereszteződésének környékét) ellepi a gaz.
Tisztelettel kérdeztetem az illetékeseket, hogy ha más város- (kerület-) részeken sikerül ezt kiküszöbölni, akkor itt miért nem?

Üdvözlettel: Chikány Gergely

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő, tisztelt Csoknyay Pál úr!

    A gaz-probléma valamennyivel bejelentésemet követően enyhült. Azóta elköltöztem az utcából, így már nem tudom figyelemmel követni a növényzet sorsát.

    Kös...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Chikány Úr!

    Az ingatlan előtti közterület rendbentartása (gyom-, hulladék-, és síkosságmentesítése) az ingatlan tulajdonosának a kötelezettsége (a főváros köztisztaságáról szóló 48/1994. (VI
    ...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gáz a járda mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Roland
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Újpalotai út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán lévő kosz, avar

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Istvántelki út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    István úti járda felújítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    István út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére