Megoldott

gyűlölködő tartalom

Kedves Illetékesek,

az illető megint járt erre. Kérem, segítsenek nyoma eltüntetésében.

Legyen szép napjuk!

Járókelő Cila

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Lónyay u. 28

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Akik közben már meg is oldották :DDD
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Válasz a www.járókelők.hu oldalról a 30198 számú bejelentésre.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Budapest IX. ker. Lónyai utca 28. sz. előtt lévő és az azzal azonos típusú szemétgyűjtő kihelyezése és fenntartás...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A hasonlókat a Lónyayn és a Rádayn az FKF takarította le. Megér vajon egy próbát?
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Telefirkált aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti (Szabadság híd, Pest)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Fővám tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére