Megoldott

Hetek óta nem működnek a zebrán a jelzőlámpák

Anonim Járókelő

Hetek óta nem működnek a zebrán a jelzőlámpák és életveszélyes így közlekedni, a problémát tetézi, hogy amikor haladunk át a zebrán és a villamosmegállóból éppen akkor indul el a villamos, és kolompol le, te meg megtorpansz a zebrán és épp akkor jön egy autó oldalról és üt majdnem el, mert neki sincs ott (piros) lámpa...
Ugyanígy nem működnek a zebrán a lámpák, amikor haladunk a Móricz Zs. krt. felé tovább a csarnok oldalánál, (lsd. képen).

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 19

Hozzászólások

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyakorlatilag itt mindegy mit mutatott a lámpa, a gyalogosok mentek. Akkor meg minek? Fontosabb lenne az útburkolati jel újrafestése, és plusz figyelmeztető jel felfestése a járművek számára.
  • K. Edina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 30191-es számú bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    A Fehérvári úton az Eszék utcai csomópontban a budai fonódó villamos elindulása után a villamos
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez oké, de akkor is van vele tennivaló - leszedni a lámpákat, mert félrevezető.
  • Varga Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt nem hetek, hanem évek óta nem működnek a forgalomirányító lámpák, mert semmi szükség rájuk. Amióta a Móricz Zsigmond körtéren korlátozott az áthajtás, azóta nagyon alacsony a forgalom, csak a vill...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére