Megoldatlan

Kukák a kerékpárúton

A Nagyszombat utcai bicikliúton rendszeresen kint maradnak a kukák, az egyik vagy mindkét sávot elfoglalva. Biztos, hogy jó ez így?
Egyébként szerte a városban több járdán nem lehet elmenni, mert a kukások (akik többet keresnek, mint az orvosok!) csak úgy össze-vissza lökdösik a "helyükre" a kukákat, és azok teljes szélességben elfoglalják a járdát. Különösen babakocsival, kisgyerekekkel negy élmény a széthányt kukák között szalalomozni.
Meg lehetne őket kérni úgy kollektíven, hogy figyeljenek oda, mit csinálnak?

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Fóris Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Elolvastam a rendeletet.
    Ezentúl jelentsem fel a környék összes házát, mert már koradélután (sőt, délelőtt!) kiteszik a kukákat, este 8 helyett? Jó ötlet, szeretni fognak, de ettől a helyzet nem oldód
    ...
  • Torma Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt a kerékpárutat egyszerűbb volna megszüntetni, minimális forgalmú utca. Kár, hogy az EU-s támogatásért egy ilyen hasznavehetetlen szakasznak kellett megépülnie. /Az utca önmagában, kerékpáros nyomm...
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha esetleg meg tudja írni valaki a közös képviselet e-mail címét, akkor elküldjük a háznak is. Egyes házaknál szokott kint lenni tájékoztató tábla a bejáratnál az elérhetőségekkel.
  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy Budapest Főváros Közgyűlésének 26/2013 számú rendelete alapján, az ingatlanhasználó kötelezettsége, hogy a hulladé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Banovec Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Vagy a parkolóhelyen kialakítani egy kis kukatartó részt, hogy oda rakják ki a gondnokok és vissza a kukások az edényket. Szerintem.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Fóris Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sártenger

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    balesetveszélyes biciklisáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gogol utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére