Megoldott

Kerékpározzunk bonyolultan a Hamzsabégin

Anonim Járókelő

A XI. ker. Fehérvári utat a Hamzsabégi út irányából keresztező bringaút-átkelő egyik végén az amúgy is beláthatatlan kereszteződés sikerült az éppen aktuális forgalmi rend változást szemléltető öles táblával kitakarni, míg a másik oldalon, egy a járdára épp csak felkanyarodó és ott egy zebrában véget érő ficakkal hozzák zavarba már néhány éve az arra kerekezőket. Itt legalább egy kerékpárutat jelző felfestést illene megejteni, hogy az bizony folytatódik a Hamzsabégin a Szerémi sornál. Mindezek mellett egy kerékpártárolót elbírna ez a gócpont, hely is volna rá bőven ;)

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2979)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A Fehérvári úton a Hamzsabégi úti keré
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére