Megoldatlan

Játszótér kapuja és vízcsap elromlott

A Fejér Lipót utcai játszótér
déli kapujának kilincse félig hiányzik és a kapu szorul, nem lehet rendesen nyitni-csukni.
A játszótér kútja csöpög, csapja megnyomva nem ad vizet.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fejér Lipót u. 2b

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Lukács András visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2018.05.10. 19:12 >>>
    FROM:
    Image data has been attac...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Lukács András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Brassó út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Olvashatatlan tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budapest, Kőrösi J utca, 10. fszt. 1 (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csálé támasztókarók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Baranyai Zsolt
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Mezőkövesd út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére