Megoldott

Kerékpár roncs a Széll Kálmán téren

A Széll Kálmán tér Lövőház utca felőli oldalán a zebra melletti kerékpártámaszok egyikén lóg kb fél éve egy odalakatolt kerék. Ennyi maradhatott az amatőr módon lezárt bicikli és a kerékpártolvaj találkozása után. Kicsit útban van, meg ronda.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit krt. 105

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A biciklikerék eltávolítva a közterületről. (32685 számú bejelentéssel megegyezik.)
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Széttaposott és sáros járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Zöldlomb utca (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Matrac

    Beküldés ideje:
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Margit Körút (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére