Megoldatlan

Beszakadt fedél

A Batthyány Ilona utcában a Szerb Antal Gimnázium előtt a vízelvezető csatorna fedele beszakadt illetve hiányzik. Mivel keresztezi az útburkolatot, ezért a busz és személygépkocsi közlekedést is zavarja.

Probléma helyszíne
Budapest Batthyány Ilona u. 12

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Ádám visszajelzésére vár.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerület"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt K. Edina !

    Az Ön által megjelölt útszakaszt a Budapest Közút Zrt üzemelteti, ezért kérem a bejelentést nekik továbbítani szíveskedjen. Köszönettel, Molnár László
  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Járókelő Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt akna fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kerepesi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Lukas

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére