Megoldatlan

szemét a hajógyárin

Az összes kuka így néz ki a Hajógyárin, nem ártana üríteni. Ezen túl boldog, boldogtalan bemegy autóval a behajtani tilos táblák ellenére az északi csücsökbe... közterületesek meg sehol... így védjük a szigetet? non-sense

Probléma helyszíne
Budapest Óbudai-Sziget 23796

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Poós Krisztián visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Le Marietta!

    Mellékelten megküldöm az Intézményünkhöz érkezett beadványukra a válaszlevelünket.

    Tisztelettel

    Ügyfeldolgozó és Adatkezelő Csoport

    Óbuda-Békásmegyer
    Közterület-felügyelet
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kovács Krisztina hozzászólt a bejelentéshez.

    Én azt sem értem, hogy miért lehet addig bemenni autóval? Ha meg tilos, miért nem büntetik?
  • Kovács Krisztina hozzászólt a bejelentéshez.

    A kutyások rendszeresen össze szokták szedni. De már annyi van, hogy nem tudják hova tenni. A múltkor valaki még a frissen vásárolt mobil grillsütő csomagolását is ott hagyta. Nem lenne nehéz pedig bü...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Poós Krisztián bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kidőlt a szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Madzsar József utca / Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útszéli szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács István
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gitár utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére