Megoldott

Megrongálódott korlát

Megrongálódott korlát a Pasaréti téren.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kelemen László u. 17

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték a korlátot, megoldódott.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!

    A válaszlevél a következő:

    "Tisztelt Bejelentő!

    A II. kerület, Kelemen László u. 17./Pasaréti térnél/, a sérült hajlított csőkorlát cseréjét Társaságunk megrendelte.

    A h
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bosznay Réka
    Illetékes: Budapest Közút
    Gábor Áron utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöld ciklus kimarad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére