Megoldatlan

Elhagyott focipálya

Anonim Járókelő

Újpesten, a Pozsonyi utcai lakótelepen évekkel ezelőtt lebontották a focipálya kerítését, de a töredezett beton azóta is ott van. Jó lenne, ha azt is eltakarítanák, hogy legalább fű nőjön helyette.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő,

    a jarokelo.hu weblapra közölt bejelentésére az alábbiakról tájékoztatom: A Pozsonyi úti lakótelep, így a Dugonics u. és környéke is, kevés fejlesztésben részesült. A játszótér és
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elsőbbségadás tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nyár utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére