Megoldott

Homok a kerékpárúton

Nagy mennyiségű homok van a kerékpárúton a Váci utca és a Szabad sajtó út kereszteződésénél.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Váci u. 36

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján megoldott.
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a homok a kerékpárútra került olaj
    ártalmatlanítása, felitatása céljából lett kiszórva.
    A homokot feltakarították
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hordalék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    1206-Szent János Kórház (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hordalék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Nem működő pumpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Demeter Márton
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
    Alkotmány utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére