Megoldott

Illegális hulladékhegyek

Hatalmas mennyiségű hulladék, régóta termelődik és senkit nem zavart idáig. Elszomorító, kérjük elszállíttatni. Köszönjük

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Szentlőrinci út 195853

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínről a hulladékot
    elszállítottuk.
    Kérjük válaszunk szíves elfogadását!

    FKF Nonpr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • K. Edina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXIII. kerület"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • K. Edina hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig nincs megoldva...
  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület

  • K. Edina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére