Megoldott

Rohadó plakát helyek

Ezeken az óriásplakát helyeken évek óta nincs hirdetés kihelyezve. Szét rohadt szinte mindegyik. Rettentő ronda. Ráadásul még gyűlölködő graffitiket is fújtak rájuk. Kérem, távolítsák el ezeket az ocsmányságokat!

Probléma helyszíne
Budapest Fehér út 5

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lefestették őket. Most egy fokkal jobban néznek ki.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos ez még ilyen.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Izraelita temető (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megrongált utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Téglavető utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Galambok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kőbányai út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére