Megoldott

Zebra a semmibe

A Budatétény/Campona buszpályaudvaron a térképen jelölt és képen látható gyalogátkelőhely egy 10 méteres járdaszakaszra vezet, ami ott véget is ér. Déli irányba csak kerékpárúton, vagy az úttesten, vagy a füves területen lehet tovább haladni.

Probléma helyszíne
Budapest Nagytétényi út 190

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 29142-es számú bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Nagytétényi úton a jelzett helyszínen a gyalogosforgalmi igények nem igénylik ezt a járdakap
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Forgó Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csia Márton
    Illetékes: Budapest Közút
    Bürök utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világít a zöld lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére