Megoldott

Lecsusszant

Tisztelt Cím!

Csepelen, a Bajcsy Zsilinszky úton, a Katona József utcával való kereszteződése után lévő "P" tábla alatt lévő kiegészítő tábla lecsúszott. Kérem, gondoskodjanak a tábla megfelelő magasságban lévő elhelyezéséről!

Képek: http://1drv.ms/1u73bU4
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.426567,19.075267,3a,75y,229.04h,74.83t/data=!3m4!1e1!3m2!1sU5zZIQ3iSj_UTvpHmHglgg!2e0

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Bardócz Csaba

Kelt: 2014.08.30.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A forgalmi rend helyreállítása megtörtént!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2912)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentés alapján intézkedünk a f...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A forgalmi rend helyreállítása megtörtént!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére