Megoldott

Szakszerűtlen Rögzítés

Tisztelt Cím!

Csepelen a Szent Imre tér II. Rákóczi Ferenc úti találkozásánál lévő Behajtani tilos és Vasúti átjárót jelző tábla, a lámpaoszlop cseréje után szakszerűtlenül, drótozásos megoldással lett rögzítve. Kérem, rögzítsék a táblákat a már jól megszokott stabil módszerrel, mielőtt eltűnnének, hiszen ezt a vandáloknak is könnyebb leszedniük.
Képek: http://1drv.ms/1u71uG0

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Bardócz Csaba

Kelt: 2014.08.30.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2911)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A jelzőtáblák megfelelő rögzítéséről...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére