Megoldott

Jelzőgomb

Kérem, cseréljék az elavult, kopott jelzőgombokat a zebránál!

Probléma helyszíne
Budapest Péceli út 106

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, igen, műxik, de azért én is utálok hozzányúlni az ilyen fedő nélküli gombhoz.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt a fajta gombot nagyon nehéz benyomni. De maradhat így is.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem értem, miért kellene cserélni őket, ha működnek.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XVII. Péceli út - Szabadság sugárút csomópontban található nyomógombokkal kapcsolatos bejelentésére a következő tájékoztatást adjuk.
    A nyomógombos gyalogos bejelentkezőket megvi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére