Megoldott

Mégtöbb Hiányzó Fényterelő

Tisztelt Cím!

Csepel a Táncsics Mihály utca - Széchenyi István utca kereszteződésében lévő jelzőlámpákról több fényterelő is hiányzik. Kérem, pótolják őket!
Képek: http://1drv.ms/1tL4dXB

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Bardócz Csaba

Kelt: 2014.08.30.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Fényterelők Pótolva! :)
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Fényterelők Pótolva! :)
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Fényterelők Pótolva! :)
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Így 3 hónappal később még mindig nincsenek pótolva!! :( Nem ártana végre pótolni őket!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2909)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentés alapján intézkedünk a f...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére