Megoldatlan

Útburkolati hiba

Anonim Járókelő

2 évvel ezelötti munkálatok után a képen látható módon lett az aszfalt kijavítva. Azóta senki illetékesnek nem tűnt fel. Szeretném a műszaki ellenőr nevét megtudni aki ezt áttvette.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 19

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva
  • Kövér Blanka hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Az olyan bejelentéseket, melyek 1 évnél régebben kerültek beküldésre és megoldatlanként lettek lezárva, mert megoldásuk több időt vett igénybe, vagy nem jelzett vissza az illetékes,...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Több, mint 1 évvel a bejelentés után a helyzet sajnos változatlan. Szeretném kérni az újraküldését, köszönöm.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Útüzemeltetési osztály

    ________________________________
    Ezen üzenet és annak bármely csatolt anyaga bizalmas, jogi védelem alatt áll, a nyilvános közléstől védett. Az üzenetet kizárólag a címzett,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére