Megoldott

Fakó

Tisztelt Cím!

Csepelen, a Kiss János altábornagy utcában, az Angex Ruhaüzlet és a Csepeli Piac parkolója közötti útnál lévő behajtani tilos tábla közel színtelen állapotban van, alig vehető észre.

Képek: http://1drv.ms/1u6N3C0
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.426248,19.07129,3a,49.7y,95.54h,83.76t/data=!3m4!1e1!3m2!1sY4iOakLyON-lyDSqmogAKg!2e0

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Bardócz Csaba

Kelt: 2014.08.29.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A csere megtörtént!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2907)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentés alapján intézkedünk a...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére