Megoldott

Autógumi a buszmegállóban

Kb. két hete áll az Orion nevű buszmegállóban (Örs vezér tere irányába) kettő nagyméretű autógumi. Valaki nagyon kulturált volt, és ide helyezte ki. Minden reggel a buszról látom, így lefotózni nem tudtam. Vártam, hátha elszállítják, de sajnos nem. A mellékelt kép csak illusztráció. Kérem, távolítsák el az illegálisan lerakott hulladékot!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Jászberényi út 38-46

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínről a hulladékot
    elszállítottuk.
    Kérjük válaszunk szíves elfogadását!

    FKF Nonpr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    És tényleg. Sikerült körülette lenyírni a füvet, de a kerék még mindig ott figyel... Nevetséges.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta is ott van. Csak közben benőtte a méteres gaz. De nem baj, majd szépen körbenyírják...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére