Megoldatlan

Lekopott Buszmegálló Felfestések

Tisztelt Cím!

Kispesten a 194-es vonalán a Pannónia úton és a Nádasdy úton lévő buszmegállókban lekoptak, néhol pedig a burkolat csere után nem kerültek visszafestésre a megállóhelyet jelző sárga felfestések. Kérem, pótolják a hiányzó felfestéseket!

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

2014.08.29.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Június 4.-ei fotón a majdnem 3 évig tartó megoldás végre! Persze nem fog sokáig tartani az olcsóbbik felfestés...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig semmi. :(
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt megírhatták volna hány év múlva, csak, hogy tudjam mivel számoljak!
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyenlőre semmi. :(
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2905)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentés alapján gondoskodni fogun...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére