Megoldott

Letarolt Tábla

Tisztelt Cím!

Csepel az Ady Endre úton, a Védgát utca kereszteződésénél, a járdaszigeten lévő gyalogátkelőhelyre figyelmeztető táblát letarolták, az út szélén fekszik. Kérem, intézkedjenek a forgalmi rend helyreállításáról!
Képek: http://1drv.ms/1u6w3Mh

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Bardócz Csaba

Kelt: 2014.08.29.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2901)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentés alapján intézkedünk a f...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Forgalmi Rend Helyreállítása Megtörtént!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére