Megoldott

Hamarosan beszakad az út

Annyira megsüllyedt az aszfalt, hogy nemsokára beszakad az út. Még előtte kellene kijavítani.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Andor u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy láttam, mintha javították volna az aszfaltot.
  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Kösznöm a választ, várjuk a mielőbbi javítást!
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk Önt, hogy a bejelentésében írt, probléma ismert előttünk.
    A javítás érdekében a szükséges intézkedést megtettük.

    Üdvözlettel,
    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jelentős úthibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Savoya Park (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Kitérő út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hunyadi kátyú 3.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Mezőkövesd út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére