Megoldott

Tárolóban felejtett bringa

A Deák téren, a CBA és a zebra közti kerékpártárolóban régóta árválkodik ez a szegény váz, jó lenne ha valaki eltüntetné.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2900)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Az elhagyott kerékpárváz eltávolításár...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Radics Miklós bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Rossz helyen van

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Donkey Republic
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére