Megoldott

1062 Andrássy út 52 - Eötvös utca sarok

Bő fél éve - az egyébként műemléki státuszban rohadó - Andrássy út 52 földszintjének saroklakásában és pincéjében bontási munkák folytak. A munkálatokkal egy időben (annak során) sérült meg a sarki járda, amit a képen látható féltéglás tömítéssel szándékoztak kikátyúzni a szaGemberek. Azóta tavaszra nyár jött, nyárra tél. A féltéglás kráter pedig megmaradt "felújítási mementónak".

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Jav: az egy hónap az majd' két hónap volt!
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Nos, jelentem egy hónap alatt megcsinálták. Miután közvetlenül bejelentettem az önkormányzatnak. Ezen a héten felmarták a kátyú környékét, az eredeti fotón látható téglatörmeléket visszatömködték a lu...
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok! Egyébként nincs könnyű helyzetben sajnos egy átlagbejelentő, mert - legalább is Terézvárosban - megváltoztak a felelősségi/ügyintézési szintek. Semmi sem oda tartozik már, ahová korábban....
  • Barkóczi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon Köszönjük hogy nem hagyod elülni a kátyúügyet, kérlek mindenképpen jelezd felénk ha valamilyen változás történnek.
    Köszönettel:
    B.D. admin
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Bár bíztam benne hogy ha ide megküldöm, gyorsabb lesz a megoldás, de nem jött be. Ám nem hagytam annyiban. Egyenesben megküldtem a terézvárosi városüzemeltetésnek a dolgot. Befogadták.
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Városjáró Blog! Egyelőre semmilyen válasz nem érkezett. Üdv: L.M. admin
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Üdv, valamit válaszoltak már nektek? Mert a gödör ugyanúgy ugyanott...
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Városjáró Blog bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Benczúr köz járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barányi György
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Benczúr köz (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidöntött parkolásgátló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bárány Attila
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Dohnányi Ernő utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Járda hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Székely Elek út (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére