Megoldatlan

bio közlekedési jelzőtábla

egyébként előzni tilos

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Tamásy Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    a természet elvégezte!
  • Kis Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    A kertészeti munkákban nem a BKK-Közút az illetékes hanem a Főkert. Inkább nekik kellene elküldeni.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt jarokelo.hu!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2899)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a XVII. kerület Keresztúri út melletti z...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Levelét továbbítottuk az illetékes BKK Közút Zrt. részére intézkedés céljából.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Tamásy Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bakancsos utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útszűkület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére