Megoldatlan

Gyalogos átkelő lámpa gombja nem működik

Anonim Járókelő

A Kerepesi úton a Gyakorló köz és a Sarkantyú utca közötti gyalogos átkelőnél a 10.kerületi oldalon hetek óta nem működik a lámpa gombja. Mivel csak akkor lesz zöld a zebrán a lámpa ha valaki megnyomja a gombot így meg kell várni amíg valaki megnyomja a túloldalon,vagy ami rosszabb szabálytalanul átmenni a piroson. Mivel iskolások és óvodások mennének minden reggel át,így ez nagyon veszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gyakorló köz 5

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • K. Edina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a X. Kerepesi út - Gyakorló köz csomópontban észlelt, nem működő gyalogos nyomógombbal kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel:

    BUDAPEST
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    "Ördögi kör"

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fehér út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidöntött kresztábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Vaspálya utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére