Megoldott

Teniszpálya salakja a kerékpárúton

Anonim Járókelő

A Tabán alatt, a Krisztina körút mellett vezető kerékpárútra nagy mennyiségben salakot mosott az eső a közeli teniszpálya mellett tároltból. Ismételten jelentkező probléma.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, I. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Megkeresésüket köszönjük!

    Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Krisztina körút mellett vezető kerékpárút kifogásolt szakaszán a szükséges takarítást Társaságunk munkatársai elvégezték....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    balesetveszélyes biciklisáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gogol utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kőtár út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kintfelejtett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budatétény vasútállomás (Campona) (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére