Megoldatlan

Szabálytalan parkolás

A Slachta Margit rakparton, nagyjából a Zsigmond köz magasságában rendszeresen parkolnak a járdán. Szerintem szabálytalanul, mert a járdát teljes szélességében elfoglalják. Így próbálnak kibújni a parkolási díj megfizetése alól (sikeresen).

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Slachta Margit rkp.

Hozzászólások

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem is. Például a Pasaréti út kezelését is a Budapest Közút végzi, mégis a kerületi közterület-felügyelet feladata (lenne) a szabálytalan parkolás szankcionálása.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A FÖRI megírta a válaszában, hogy a II. kerületi KF az illetékes.
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    A kerület tájékoztatása az ügyben: "A Slachta Margit rakpart terület tulajdonosa Budapest Főváros Önkormányzata. Kezelését a Budapest Közút Zrt. végzi. Az erre vonatkozó bejelentéseket feléjük továbbítjuk."
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, hogy küldjétek újra!
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Lejárt a válaszadási határidő, kérem, hogy küldjétek újra!
  • Fóris Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Ping-pong... Nincs illetékes.
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Lejárt a határidő, kérem, hogy küldjétek újra!
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Mindeközben így néz ki a fizetős parkoló a felhajtó túloldalán
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Hihetetlen amúgy, hogy Budapesten, ahol nincs poller oda mindenhova leparkolnak... Ahol meg van, ott meg kivagdossák...
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szabályosan lehet itt parkolni? Gerlóczy u.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Gerlóczy utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére