Megoldott

Nyitott villanyoszlop

Hiányzik a villanyoszlop ajtaja.

Probléma helyszíne
Budapest Kerepesi út 5

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor ez megoldott, ha jól értem.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2018.04.12.-én megtörtént.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibab
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VIII. Kerepesi út 5. szám alatt található közvilágítási oszlopot nem Társaságunk üzemelteti.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság

    e-mail: budapestk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Blaha Lujza tér M
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Elektromos vezeték elérhető

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Molnár Diàna
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Gyógyszergyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú szekrények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére