Megoldatlan

Kátyú 50x50cm

Burkolat töredezik!

Probléma helyszíne
Budapest Pintér József u. 18

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Harmincz Tibor visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentők, tisztelt Járókelő!

    Munkatársam helyszíni felmérése alapján a Pintér József utcai burkolathibák javítását megrendeltük, a karbantartást a rendelkezésre álló kapacitás és az időjár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Harmincz Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Már kétszer akkora!????
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Harmincz Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Balesetveszélyes kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Duna sor (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére