Megoldatlan

Új úton hatalmas tócsák

Nemrég lett felújítva a Kerepesi út egy hosszabb szakasza.
Esőzés alkalmával a Pillangó utca és Örs Vezér tere között, a Pillangótól az Örs felé vezető oldalon egymást érik az út széli megsüllyedések, amitől pár méterenként kisebb tó alakul ki a vadiúj aszfalton.

Ezt mindenképp orvosolni kellene, főleg megmagyarázhatatlan egy teljesen új úton. A tervezők véletlenül nem számoltak az esőve?

(A képen még a régi állapot látható, de a helyzet és az intervallum kb. reális.)

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerepesi út 76

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Nagy Bálint visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    T. Bejelentő !

    Társaságunk a vízmegállásokat garanciális kötelezettség keretén belül javíttatja a Kivitelezővel.

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    ________________________________
    Ezen üze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Nagy Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felfestés hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Széles Ildi
    Illetékes: Budapest Közút
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újra kitört poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Utász utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére