Megoldatlan

Szétmálló úttest, eltűnő aszfalt

Anonim Járókelő

A gyönyörűen felújított sashalmi piactól 100 m-re (a piachoz vezető utca sarkán) elfogyott az aszfalt az úttestből. Az úttest szélessége már kevesebb, mint a forgalom csillapításra szolgáló műtárgy. Szombaton a piac miatti lezárás következtében ezen az alig 3,2 méter széles úttesten kétirányú forgalom zajlik, jelentősen rontva az úttest állapotát.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés óta megtörtént a javítás?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tájékoztatom Önt, hogy az Önkormányzat az utakat az út állapota és forgalmi igénybevétele, szerint rangsorolja, és tesz javaslatot a kivitelezésre, ami a rendelkezésre álló pénzügyi lehetőségek üteméb...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Ismét egy kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kerek Fric
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Budapesti út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kegyetlen

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Hunyadvár utca / Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kàtyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Molnár Edina
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Fürge utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére