Megoldott

Folyton Kidőlő Behajtani Tilos Tábla

Tisztelt Cím!

Pesterzsébeten, a Helsinki úti felüljáró alatt az egyik behajtani tilos tábla (lásd: Google Utcakép linken) rendszeresen kidől. Kérem, gondoskodjanak az oszlop stíbil rögzítéséről!

Képek: http://1drv.ms/1AJErVK
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.431222,19.100787,3a,54.3y,255.45h,81.94t/data=!3m4!1e1!3m2!1s_-DCiBbu7HIy8gSPqkSvLQ!2e0

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Bardócz Csaba

Kelt: 2014.08.24.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, XX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szép egyenesen áll! :)
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2859)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A jelzett tábla helyreállításáról intéz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Bóját kidöntötték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapest Közút
    Pesterzsébet, városközpont (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Határ út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Nem jó irányba néző forgalmi tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Tátra tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére