Megoldott

beszakadt aknafedél

Andrássy út 15 Zsidro szalon előtt beszakadt egy aknafedél

Probléma helyszíne
Budapest Andrássy út 17

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az akna illetékes tulajdonosa - Magyar Telekom Nyrt. - az összetört fedlapot kicserélte,
    a balesetveszély megszűnt.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési Osztály

    ____
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő dani bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Logó kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Magyar Telekom
    Ötvenhatosok tere (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Népszínház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére