Megoldott

Különösen veszélyes kátyú!

Különösen veszélyes "kátyú", melynek sajátossága, hogy a gödör közepéből az éles szélű csatornaszél kiáll. A Gyömrői útról történő jobbra lekanyarodáskor alig észrevehető és csak nehezen kikerülhető. Mivel igen forgalmas útszakaszról van szó, kérem az úthiba azonnali kijavítását!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örmény u. 2

Hozzászólások

  • Oláh Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő! Szeretném jelezni, hogy a hiba kijavítása a héten megkezdődött. Köszönöm a segítséget.
  • Oláh Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő! Sajnos a probléma nem megoldott (a mai napon személyesen arra jártam), kijavítva nem lett, sőt az éles csatornafedél közvetlen szomszédságában egy hasonló méretű új kátyú is születe...
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Fennáll még a probléma? Újraküldjük?
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Oláh Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos semmi változás, a gödör továbbra is ott áll
  • Oláh Márk visszajelzésére vár.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A tárgyi bejelentésben szereplő kátyú a Richter Gedeon Gyógyszergyár magánterületén található, ezért a javítási munkálatokra felkértük őket. Visszajelzésük alapján a munkálatok
    ...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ?T. Cím!

    A tárgyi ügyben intézkedésre a Kőbányai Vagyonkezelő Zrt-t felkértük.

    Üdvözlettel

    Szász József osztályvezető megbízásából:

    Szolnoki Ferencné
    zöldfelületi üi., műszaki ellenőr
    Városüzemelt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Oláh Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    2018.07.11. 9:00
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Kérjük, csatolj olyan kép(ek)et, amin a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az illetékes gyors és hatékony munkavégzését.
    Köszönjük segítséged és megértésed!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Oláh Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Szász József és Schubert János nem mondanak igazat, vagy a térképet nem ismerik, a kátyú ott van, változatlanul (én már kezdek belefáradni) :-(((
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes visszajelzése alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A hiba javítását kátyúzási munkák keretein belül elvégeztük.

    Üdvözlettel,
    Szász József osztályvezető megbízásából:

    Schubert János
    Útfelügyelő
    Városüzemeltetési Osztály
    Kőbánya
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    T. Bejelentő !

    A bejelentésben szereplő Örmény utca a Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Polgármesteri Hivatal kezelésébe és üzemeltetésébe tartozik, így az ügyben Társaságunk nem illetékes.

    Budap
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Oláh Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos mindeddig semmi nem történt és a kátyú egyre mélyebb, a csatornafedél alja is szabadon kikandikál. A X.kerület a FCSM-re mutogat, utóbbiak szerint nem az övéké a csatorna. Patthelyzet? Mit lehe...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Oláh Márk Úr!
    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük észrevételét. Sajnos azonban a probléma megoldásában
    nem áll módunkban közreműködni, tekintve, hogy a jelzett helyszínen
    található aknal...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Oláh Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyús út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Sárgarózsa utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Zágrábi utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére