Megoldott

Hiányzó poller

A Krisztina körúton, a Vérmező út/Attila út kereszteződésénél hiányzik egymás mellett két poller is, ezért könnyen rá tudnak parkolni a kerékpárútra.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Krisztina krt. 23

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, pótolták a hiányzó elemeket.
  • Szász László visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!

    A válaszlevél a következő:

    "Tisztelt Bejelentő!

    A XII. kerület, Krisztina krt.23 előtt, a hiányzó parkolásgátló oszlopok pótlását Társaságunk megrendelte.

    A hiba elhárít
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hófehér tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Apor Vilmos tér (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Apor Vilmos tér (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére