Megoldott

Hiányzó Üveglapok Védgát Utca (Kőbánya Felé)

Tisztelt Cím!

Csepelen a Védgát utca (Kőbánya felé) elnevezésű buszmegállóban lévő utasváró több üveglapja is hiányzik, a meglévők pedig össze vannak firkálva. Kérem, intézkedjenek pótlásukat illetve takarításukat illetően!
Képek: http://1drv.ms/1tEO5Vy

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Bardócz Csaba

Kelt: 2014.08.23.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Publimont válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A hiányzó üveg elemeket pótoltuk.

    Nagy Csaba
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Siker! Végre pótolták a hiányzó üveglapokat! :)
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Publimont

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Az üveglapok továbbra is hiányoznak, de persze a reklámokat cserélgetik rendszeresen...
    Az utasváró meg nem a JCDecaux-é hanem a Publimonté a rajta lévő matrica szerint.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2848)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Az utasvárók tulajdonosa és üzemeltet...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére