Megoldatlan

Szemét az Árpád úton

Anonim Járókelő

Árpád út 165. és 175. házsor előtt, a főút mellett húzódó bokrokban végig áll a szemét.
A probléma nem mostani, már évek óta áll benne a szemét, takarítva nem igazán van.
Sajnos nem csak itt, hanem Újpest minden részén problémát jelent a bokrok között "megbújó" szeméthegy.

Most, hogy még nincsenek kilombosodva a bokrok, talán könyebb lenne kitakarítani alatta.

A fényképeket kutyafuttában készítettem, sajnos nem volt időm alaposabban lefotózni, és a képek nem is adják vissza a szörnyű látványt. Viszont élőben eléggé megdöbbentő.

Kérem az illetékesek legyenek szívesek intézkedni. Köszönettel!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Árpád út 175

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott bűtorok

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Homoktövis utca / Megyeri út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemétkupacok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bécsi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére