Megoldatlan

Zsókavár utca és Erdőkerülő út

A Zsókavár utca és az Erdőkerülő út burkolata rettenetes állapotban van. Tele van nagyobbnál nagyobb kátyúkkal. Borzalmas végig menni rajta autóval is, és busszal is. Sajnos a kátyúzás itt már nem elég.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Zsókavár u. 62

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Remek. Szóval nem tudni, mikor lesz felújítva, mert még jóvá sincs hagyva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Erdőkerülő utca és a Zsókavár utca burkolathibáit Útellenőri Szolgálatunk folyamatosan javíttatja.
    A két útvonal felújítása régóta szerepel a Budapesti Közlekedési Központ terv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útburkolati párhelyen kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mélytó utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyús út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Thomán István utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére