Megoldott

Cinkotai út tele szeméttel

A Cinkotai úton, a Nógrádverőce út és Rákosligeti határút közötti szakaszon az út széle és az út melletti zöld terület tele van szeméttel. Képet készíteni nem tudtam, mert a buszról látom rendszeresen. A fű, a bokrok tele vannak mindenféle kidobott holmival, nejlon szatyorra, műanyag palackkal. Undorító az egész, vastagon áll a hulladék az út mellett. Pedig a közelben természetvédelmi terület is van. A legrosszabb helyzet a Cinkotai autóbuszgarázs melletti autós beállóban van. Tonna szám van ide kihelyezve az illegális hulladék, amit a szél persze teljesen széthordott. Kérem a terület megtisztítását! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Cinkotai út

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    És tényleg bekerítették az autóbusz garázs melletti területet. Egy illegális hulladéklerakóval kevesebb.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    El sem hiszem, hogy ez is eljött.
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes visszajelzése alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó lenne, ha lezárnák a területet.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0009979/2018
    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (28470)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    És a burkolt útpálya melletti zöldfelületért ki a felelős? Az út szélén lévő füves, bokros terület. Azzal kapcsolatban senki sem intézkedik? Tele van a terület az autókból kidobált, szél által elfújt...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését!
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen Társaságunknak
    a burkolt útpálya vonatkozásában van takarítási kötelezettsége
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Undorító, ahogy kinéz ez a terület. Csak gyűlik a sok szemét, hatalmas kupacokban.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerületi Önkormányzat"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést. A Cinkotai út a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában van és a Budapest Közút kezeli.
    A buszgarázsok melletti beálló pedig a BKV területe.
    Bp. XVI. Ker. Környezetvédelmi Iroda
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Villamos végállomás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Keleti pályaudvar M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes kikötő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Meder utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gyönyörű látvány a villamosból

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budagyöngye (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére