Megoldott

Nem világító zöld jelzés az gépi forgalomnak

Tisztelt Cím!

Pesterzsébeten a Nagysándor József utca - Ady Endre utca kereszteződésében, a Nagysándor József utcán haladva Kőbánya felé a bal oldalon lévő jelzőlámpa zöld jelzése nem világít. Kérem, javítsák a hibát!

Képek: http://1drv.ms/1loRZ5P
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.435088,19.108267,3a,22.7y,45.65h,87.07t/data=!3m4!1e1!3m2!1sJglCUCtfe9DLKXYE3_y7wA!2e0

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Bardócz Csaba

Kelt: 2014.08.23.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, XX. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2845)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A forgalmi rend helyreállításáról inté...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Bóját kidöntötték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapest Közút
    Pesterzsébet, városközpont (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Határ út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Nem jó irányba néző forgalmi tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Tátra tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére