Megoldatlan

Forgalomból kivont autó az Auchan parkolóban

Anonim Járókelő

Az óbudai Auchan parkolójában áll ez az elején sérült, a magyarorszag.hu keresője szerint forgalomból kivont, 2017. februárjában lejárt műszaki vizsgás Suzuki.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ángel Sanz Briz út

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Auchan

  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Auchan

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még ott van az Auchan parkolójában. Ha ez megkönnyíti az autó elvitelét (valakinek), akkor jelzem, hogy a Suzuki nincs bezárva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Le Marietta!

    Tájékoztatom, hogy a közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXIII. törvény értelmében a közterület felügyelet illetékessége a helyi közutakon, a helyi önkormányzat tulajdonáb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Auchan válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!Köszönettel megkaptuk e-mail üzenetét.A feldolgozásáig szíves türelmét kérjük.Tisztelettel:...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Auchan

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "Auchan"-ra.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Majd kiderül a válaszukból,de valószínű,hogy az Auchanhoz tartozik.Ha igen nem hiszem,hogy foglalkoznak vele.Tesconál is volt hasonló,amit bejelentettem pedig rendszáma sem volt.Nem érdekelte őket,nem...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az adminokhoz: rossz helyre ment a bejelentés, itt az Auchan lesz az illetékes, nem a Közterület Felügyelet.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Oké, kedves barlangi troll, ráharapok.
    Nem veszed észre, hogy amit ilyen arrogáns, rendreutasító stílusban követelsz, az pont ellentétes a járókelő szellemiségével?
    Az lenne a társadalmilag elfogadott
    ...
  • Polgárpukkasztó Közellensèg hozzászólt a bejelentéshez.

    Magánterület. Semmi közöd hozzá, foglalkozz a saját dolgoddal!
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott járművek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Czetz János utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Czetz János utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Czetz János utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére