Megoldott

Megrongált korlát

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelő.hu!
A 18. kerület Csontváry u. 62. előtti sportpálya mellett: a parkoló és a zöldterület között található korlátok sajnos meg lettek rongálva, kérnénk szépen a helyreállítását.
Köszönettel!

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Csontváry Kosztka Tivadar u. 62

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A korlátok javítása megtörtént. Köszönjük szépen.
  • K. Edina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVIII. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők.hu!

    Ezúton szeretném tájékoztatni az alábbi bejelentésével kapcsolatosan, hogy a 1181 Budapest, Csontváry Koszta Tivadar utca 62. szám előtt található korlátok helyreállítását Társ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kele utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kele utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Járda hiány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Üllői út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  Vissza az oldal tetejére