Megoldatlan

Parkolási káosz az Infoparkban

A kerékpárútak továbbra is parkoló autókkal vannak blokkolva a Magyar Tudósok körútján.

Probléma helyszíne
Budapest Hevesy György út

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Bp Sentinel hozzászólt a bejelentéshez.

    A válasszal ellentétben a fizetős parkolás bevezetésével nem fog megoldódni ez a helyzet, mert fizetni csak a kijelölt parkolóhelyek után kell, tehát ha nem ott állok meg, akkor nincs miért fizetnem,...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Bp Sentinel hozzászólt a bejelentéshez.

    sok autó itt magánterületen parkol, szóval a parkolási díj bevezetése sok helyen nem fogja megoldani ezt a káoszt
  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    be is fogják emiatt a fél kerület fizetős lesz
  • g g hozzászólt a bejelentéshez.

    Túltoltuk az autóhasználatot, ez így már tarthatatlan, az illetékes pedig mossa a kezeit, hogy majd egyszer ha lesz rá pénz, tralala... Most kéne erélyesen és szigorúan fellépni, sajnos mindennapos ez...
  • blog promontor hozzászólt a bejelentéshez.

    A parkolási káosz sajnos fennáll, a képen látható autó pedig valóban szabálytalan, mert a kereszteződéstől nem tart megfelelő távolságot. Tehát a bejelentés jogos, az Infopark parkolásával kellene val...
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Sélley Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére