Megoldott

Kátyú

A Fehérvári úton a Csonka János térnél két hatalmas kátyú keletkezett egymástól 10 méterre,. Ezen a szakaszon gyakorlatilag nincs már ép útfelület. Kerékpárral itt már életveszélyes közlekedni. Az út széle tele van törmelékkel, szeméttel, mert nem takarítják az utat. Itt sem.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 44

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunk Útellenőri szolgálata az általunk üzemeltetett útvonalakat rendszeresen ellenőrzi, és a kátyúk javítása érdekében intézkedünk.
    A közelmúlt időjárása robbanásszerűen me...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy láttam, betömték ezeket a lukakat. Köszönjük a kátyúzást!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére