Megoldott

Parkolóban gödör

A cím Sárrét park 4 sz. lakótömb előtti parkoló.

A parkolóban mély veszélyes kátyúk vannak Bp sárrét park 4 előtt

Probléma helyszíne
Budapest Sárrét park 4

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • István Böröcz hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldodott a kátyu kitöltése
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Admin hozzászólt a bejelentéshez.

    A Polgármesteri Hivatallal történt levélváltás után a bejelentés továbbítva lett az XIV. kerület részéről a javításokat végző, illetékes Zuglói Városgazdálkodási Zrt. felé.

    Kedves Bejelentő! Kérjük...
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "A parkolóban mély veszélyes kátyuk vannak Bp sárrét park 4 előtt"-ról "A cím Sárrét park 4 sz. lakótömb előtti parkoló. A parkolóban mély veszélyes kátyúk vannak Bp sárrét park 4 előtt"-ra.

  • István Böröcz hozzászólt a bejelentéshez.

    Ahogy a bejelntésben is szerepel a Cím sárrét park 4 sz. Lakótömb elött parkoló
  • Járókelő Admin hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Böröcz István!

    A bejelentéseddel kapcsolatban az illetékesnek szüksége lenne további információra. Kérjük, küldj olyan képet, ahol jól látszik a problémát körülvevő környezet, hogy az illetéke...
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Végül is ez a sárrét park, nem? :D
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • István Böröcz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére