Megoldott

Erdekesen megsullyedt aszfalt

Anonim Járókelő

Neszmelyi uton, Peterhegyi uthoz kozelebb eso resznel az aszfalt csunyan meg van sullyedve, remeljuk nem fkg beszakadni.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Neszmélyi út 18

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • K. Edina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy társaságunk a hiba javítását elvégezte.

    üdvözlettel,
    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    41/1444-1/18

    ________________________________
    Ezen üzenet és
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére